| CutiuțăCuSurprizeツ a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma sunt o persoana foarte vesela imi place sa rad sa fiu cu zambetul pe buze dar. din pacate dar din pacate ascult numai melodi triste nu stiu de ce dar melodiile vesele nu ma prea atarg imi plac melodiile despre dragotea pierduta

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Şi ce putem să facem noi?

| Oanny a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie...

| RainDrop a răspuns:

Prince ty-looking for you, daca nici asta nu merge, habar n-am!

| Yuuki_5557 a răspuns:

Sincer cred ca suntem cam in aceeasi situatie.si eu sunt tot timpul vesela dar foarte rar ascult muzica mai vesela:d...nu stiu de ce!

| IRI_5028 a răspuns:

Si cum ai vrea sa te ajutam?

| angeltyo a răspuns:

Aici nu tine de firea ta; vesela sau trista. Aici tine de sufletul tau si de felul cum simti muzica. Tu, desi esti o persoana vesela, esti o fire sensibila, care simte muzica ca pe o alinare, ca pe ceva divin; simti cuvintele si notele din melodie. Acestea le poti simti si intr-o melodie vesela, dar sunt mult mai profunde intr-o melodie trista, melancolica. Si mie imi plac foarte mult melodiile mai triste, mai profunde, pentru ca le pot simti si ma pot bucura de linia melodica. Pe scurt, e foarte bine sa fii vesela si nu e nimic in neregula daca asculti melodii triste; e chiar un lucru foarte bun; asta demonstreaza ca esti o persoana sensibila.

| elenaps a răspuns:

Poate pentru ca te caracterizeaza, simplu!