| Raul2109 a întrebat:

Buna!
Va rog dati-mi si mie o lista cu muzica de petrecere ( nu manele ). De exemplu El Meneaito ( asta nu lipseste de la nici o petrecere ), eu vreau o lista cu astfel de melodii! Dau funda la cele mai bune melodii! MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Macarena
Dansul pinguinului
Las Ketchup - Asereje
King africa - Bomba
Loona - Bailando
Catnajo
Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego

| Emoooo a răspuns:

Salut! 1. pindu-opa opa(va-nji dau bana tuta) 2. elena gheorghe si gica coada-ina ina gione 3. elena gheorghe si steaua di vreari-gionli"a meu 4. los del rio-macarena 5. mr.president-coco jambo 6. kaoma-lambada 7. voltaj-hai sus 8. voltaj-un pas in fata 8. voltaj-20 de ani 9.hi q-gasca mea 10.king africa-bomba 11.antique-se thelo 12.antique-opa opa 13. tarkan-kiss kiss 13.antique-dinata dinata 14.bosquite-hopa hopa 15.bosquite-asa ca beau 16. spitalul de urgenta-traiasca berea 17.autentic-hora la romani 18. jaga jaga 19.rita,rita 20.hi q- da muzica mai tare 21. scooter-ramp 22. vengaboys-shalala lala