| JustMeNck a întrebat:

Vreau sa fiti sinceri....va plac manelele?hee hee

Răspuns Câştigător
| andipd a răspuns:

Pai...uite cum sta treaba happy
Daca mergi la o nunta, cununie, petrecere etc. nu o sa asculti house, trance, rock, progressive si nu mai stiu eu ce o sa asculti muzica de petrecere (in special manele)... indiferent ca iti place sau nu trebuie sa asculti ca sa te distrezi. Corect?

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sincer, n-as asculta manele nici daca m-ai ameninta cu moartea.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa și... da!
Ce se întâmplă?
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Nu.

| EuAli a răspuns:

Sincer,la o petrecere merg asa de fun...
Dar de ascultat in casti nu

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ascult atunci când vreau să vomit.

| Duucu a răspuns:

Da.Am un playlist plin cu manele.

| KristalPop a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-mi plac.

| GiAnca a răspuns:

NU!
Tie iti plac?

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce mi-ar fi ruşine cu muzica pe care o ascult? Nu, nu mi-au plăcut niciodată manelele.

| Fantastic7 a răspuns:

Nu.

| SootheMySoul a răspuns:

Nu prea, tie?

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Le detest. Manelele reprezinta incultura. Incultura ma irita. happy

| tlaura a răspuns:

Nu laughing

| claudia511 a răspuns:

Nu.

| Eudaimonia a răspuns:

NO!

| anonimulus a răspuns:

Da imi plac

| CeTeIntereseaza a răspuns:

Imi plac manelel, asa cum imi place mancarea sarata. Sincera sa fiu, am ascultat manele timp de 9 ani.Dar radical m-am schimbat, imi place la nebunie Rap, hip-hop, si altegenuri de muzica. Deci nu imi mai plac manelele, dar in trecut mi-au placut.