| StarMagda a întrebat:

Vreau sa merg la concertul lui Lady Gaga.Si acum intrebarile.
1.Mai sunt bilete? Eu vreau sa mi le cumpar de la Diverta.
2.Voi un de v-ati luat bilete? De ce v-ati luat acolo si nu la alta categorie?
Va intreb asta deuarece nu am mai fost niciodata la un concert de asa o anvergura si nu stiu la ce sa ma astept; ce locuri sa imi iau si de ce.
ps:sunt din Bucuresti

2 răspunsuri:
| madan a răspuns:

Buna, am 2 bilete la concertul Lady Gaga, unde nu o sa pot ajunge. Ele sunt la Inel 1, sector 102. Pretul este de 270 lei buc( eu am dat 330 lei cand s-au pus in vanzare). Daca esti interesata ma poti suna la 0768551902 sau contacta la fragrances09
@yahoo.com

| EmoGirl18 a răspuns:

Pai preturile variaza de la 150 lei pana 800 lei. Locurile la 800 de lei sunt in primul rand + intrare in culise. si cele de la 150 lei sunt pe peluza B(cea mai departata de scena) si stai si in picioare si mai sunt si la 465 lei 600 mei etc. ( am vazuut asta intr-o revista prin iunie). Funda?batting eyelashes