| Militară_Fotography_Club_Tehnică_1997 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte daca puteti sa ma ajutati in legatura cu o melodie dintr-un film romanesc! Am cautat toata ziua si nu am gasit deloc melodia! Sper ca dumneavoastra sa ma puteti ajuta!
Melodia este din filmul Ultimul cartus (1973) de Sergiu Nicolaescu:
https://www.youtube.com/watch?v=5qvuo9xN71E - melodia incepe de la 29:00 / 31:10!
Va multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Richard Oschanitzky

| Militară_Fotography_Club_Tehnică_1997 explică (pentru RoyDupuis):

Multumesc frumos! Dar nu stiti cum se numeste?!

1 răspuns: