| Jigokunokishi a întrebat:

Ce parere aveti isi merita banii urmatoarea chitara? E din lemn bun, acolo scrie ca e mahon, tastiera palisandru, chiar asa o fii? :
http://www.fly-music.ro/......aw-20.html

5 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Se merită, e una dintre cele mai bune tipuri de chitări, decât să iei una ieftină și să nu fie bună de nimic, mai bine iei una mai scumpă care să te țină și care să te satisfacă, eu ți-o recomand happy.

| Jigokunokishi explică (pentru JomelaMaya):

Multumesc pentru ajutor

| Afãrinツ a răspuns:

Aria sunt printre cele mai bune tipuri care au existat vreodata pe piata (nu numai eu spun asta). Nu se gasesc mai ieftine, dar eu zic ca merita pretul.