| χZαнαяєℓ a întrebat:

Bunăă.
Daţi-mi multe melodii gen we found love.
Mersii.

Răspuns Câştigător
| lLexii a răspuns:

Uite 2 care au iesit recent :

Rihanna - You da one
Jessye J - Domino

Altele :

Rihanna - California King Bad
Rihanna - What`s My name ♥
Maroon 5 feat Christina Aguilerra - Moves Like Jagger
Likke Ly - I Follow You
Fefe Dobson - Stuttering ♥
Daca mai vrei ia Id : Sergiu97s@yahoo.com

Sper sa iti placa! Un an nou fericit! :*
Si eu nu ti le-am scris sa imi dai funda! Ma multumesc si cu cele 2 care le am :* Contul l-am facut sa ajut anumite persoane! Oricum oh go on
Pup :*.

8 răspunsuri:
| lLexii a răspuns:

Uite 2 care au iesit recent :

Rihanna - You da one
Jessye J - Domino

Altele :

Rihanna - California King Bad
Rihanna - What`s My name ♥
Maroon 5 feat Christina Aguilerra - Moves Like Jagger
Likke Ly - I Follow You
Fefe Dobson - Stuttering ♥
Daca mai vrei ia Id : Sergiu97s@yahoo.com

Sper sa iti placa! Un an nou fericit! :*

| Anutzabhaaa a răspuns:

Melodi mai vesele asa nup? selena gomez-i love you love song, rihanna-cheer, incearca sa ask melodie de david gueta sunt super ex; david gueta si asher...nu prea imi vine in minte altceva. funda?

| χZαнαяєℓ explică (pentru Anutzabhaaa):

Bine ca tu te pui in genunchi sa iti dau funda.

| Anutzabhaaa a răspuns:

Dar acum? florida-good felling,lmfao-champagne showers,rihanna california kindg bed,swedish house-save the world,coldplay-paradise,antonia-marionette,la la band-am invatat sa lupt,la la band-fragile,pariu cu viata-my real love,blaxy girls-mr prezident,bleack eyes peas,ela rose- i can feel,miley cyrus-don`t close my eyes,demi lovato-who`s that boy,rihana-man down,bella thorne si zendaya-watch me,selena gomez-shake it up,chris brown yeah,rihanna-s and m,rihanna-te amo,marron feat cristina guilera,nicole scheringers-wet,nicole scherzingers-try with my,chris brown-beautiful people,pixie lott-broken arrow,madcon-beggin,madcon-freacky like my, cher lloyd-swaggwr jagger, Bg5-scratch funda acum?

| χZαнαяєℓ explică (pentru Anutzabhaaa):

Nu dau fundă la cerşetori!

| Anutzabhaaa a răspuns:

Nici nu vreau eu incercam doar sa te ajut big grin

| χZαнαяєℓ explică (pentru Anutzabhaaa):

Serios*?

| Anutzabhaaa a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Daaaaa am vazut ca nu a raspuns nimeni she vroiam sa te ajut...i fie faci cum vrei