| Fiction a întrebat:

Cand vizualizez un videoclip pe youtube,se pune o singura data(in viata contului,sper ca ati inteles ce vreau sa spun) vizualizarea mea, ori se pune o data pe zi?

3 răspunsuri:
| elena445 a răspuns:

Nu prea am inteles

| Fiction explică (pentru elena445):

Adica..ma uit la un vidoclip pe youtube de pe contul meu, da? Eu ii aduc o singura data o vizualizare videoclipului(daca are 300 de vizualizari, eu ii aduc inca una, astfel incat vor fi 301 vizualizari), ori de fiecare data cand vizionez din nou vidoclipul tot ii dau cate o vizualizare (adica eu azi vizualizez vidoclipul si acesta va avea 301 de vizualizari, iar a doua zi il vizualizez din nou si va avea 302 spre ex. )? Scuze, dar nu ma pricep deloc sa explic.

| elena445 a răspuns (pentru Fiction):

Pai ar trebui sa te bucuri ca doar iti place videoclipul