| luciaa6468ana a întrebat:

Cant la chitara clasica de 2 luni dar nu-mi place si doresc sa ma apuc de electrică (vreau sa cant metal) si din moment ce sunt începătoare as dori sa cumpar un set de chitară cu tot cu amplificator daca se poate, dar in același timp nu vreau sa coste foarte mult, mă puteți ajuta cu un link sau un nume, ceva?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mult câți bani ai aloca pentru asta?

| luciaa6468ana explică (pentru sierra1):

Vreau in jur de 1500 de lei, daca este posibil sau ceva de genul. oricum nu mai mult de 2000 de lei

| MihaiMB a răspuns:

Vorbește cu staff-ul de pe Thomann.de, acolo gășesti o gamă de chitări, amplificatoare, chiar și efecte dacă vei folosi așa ceva.