| ninarus a întrebat:

Care e melodia ta preferata din repertoriul trupei La La Band?

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

ALina-Impossible

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pe langa cover-urile nereusite mai au doar 2-3 jeguri comerciale.Ce naiba sa-mi placa?

| EmaCha a răspuns:

Puteti sa ma injrati cat vreti, dar urasc La La Band, urasc Pariu cu viata (sau mai bine zis "pariu cu nervii mei"). Vocile lor sunt prelucrate pe calculator, de dureaza mai mult prelucrarea decat inregistrarea! Pariu cu Viata este exemplul perfect de ceea ce se numeste "prostitutie intelectuala", de e chiar mai stupida decat telenovelele de pe acasa! Cat despre La La Band, ei nu au melodii care sa semene a melodii, e mai mult asa numita "muzica de calculator". M-as duce la un concert de-al lor doar daca m-ar plati si m-ar lasa sa-mi aduc castile, iar daca m-as intalni cu ei, le-as spune pararerea mea, verde in fata, cu tot cu injraturile cuvenite!

| lorenicamutu111222 a răspuns (pentru EmaCha):

La fel si eu toate colegele mele asculta Lala Band si eu ma enervez pentru ca nu imi place deloc. Dar asa gandesc si eu la fel ca tine, mi-e rusine sa spun asta in fata cuiva.

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Am Invatat Sa Lupt

| SuneteDeChitara a răspuns:

Nu sunt fană LaLa Band.
Înainte mai era cum era dar acum parcă şi-au luat-o în cap.Fac prea multă dramă.

| BeatriceBety a răspuns:

Dance Dance