| Amy240 a întrebat:

Care e melodia voastra favorita de la Skrillex? Dau fundita celui care are aceeasi melodie favorita ca mine dar fiti sinceri happy

11 răspunsuri:
| dracu14 a răspuns:

Urasc skrillex

| robijam a răspuns:

Bangarang

| Salahadin73 a răspuns:

Skrillex-first of the year
skrillex-scary monsters and nice sprites
Egalitate

| iSimo a răspuns:

First of the year si kill everybody

| Amy240 explică:

1)... 2) Bangarang 3) first of the year happy

| Amy240 explică:

Raspunsul : Breakin' A Sweat happy

| EvaneSScence a răspuns (pentru Amy240):

Ti-am raspuns ca @evanesscence pentru @amy240 ca sa stii altadata cum dai un raspuns special pentru cineva anume. Daca il postezi pur si simplu nu il vede decat cel ce a pus intrebarea si cine mai revine la intrebare. Ai inteles?happy
Si acum raspunsul: Bangarang, ca asta e adevarul laughing) si First of the Year

| Amy240 explică (pentru EvaneSScence):

Ok mersi mult happy stiu sa raspuns asa doar ca nu stiu de ce nu a aparut tongue

| EvaneSScence a răspuns (pentru Amy240):

Cphappy

| UnKnoWw a răspuns:

Bangarang

| StiLLz a răspuns:

Rock'n'Roll