| ProudToBeDirectionerx3 a întrebat:

Care este artistul tău preferat? Trupa preferată?

23 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

thinking Trooper

| st3fDub a răspuns:

Buna! Sunt foarte multe/multi... Cedry2k,Dragonu,raku,VD,tot ce inseamna si insemna Haarp Cord,Nimeni Altu',Nwanda,DOC,Camuflaj,Bitza,Ombladon,Vescan,Quba,KDrew,Jamie Woon,Emeli Sande,Tinnie Tempah, Krewella, Damian Marley si multi altii, dar daca ar fi sa aleg doar unul, ar fi The Weeknd.Canta bestial omu'.

| BlackFuneral a răspuns:

One Direction.

| Duucu a răspuns (pentru BlackFuneral):

Du-te-n puroi... Justin Bieber e mai bun.

| st3fDub a răspuns (pentru Duucu):

La pat?

| st3fDub a răspuns (pentru st3fDub):

La supt?

| BlackFuneral a răspuns (pentru st3fDub):

Justin e bun la supt și la tot happy

| Duucu a răspuns (pentru st3fDub):

Sunt un belieber pe viață. Într-o zi mă voi întălni cu el...

| Duucu a răspuns:

AC/DC,dar va se va schimba peste o luna...

| greyhound a răspuns:

Ac/dc.

| mODIN a răspuns:

Slayer/Cannibal Corpse (greu sa ma decid)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heavy Metal: Iron Maiden, Iced Earth, Grim Reaper, Judas Priest, SlipKnot, Black Sabbath, Avenged Sevenfold.
Melodic Death Metal: Dark Tranquillity, Wintersun, Kalmah, Amon Amarth, Insomnium, Eternal Tears of Sorrow, Children of Bodom.
Folk Metal: Finntroll, Eluveitie, Korpiklaani, Ensiferum.
Power Metal: Avantasia, Blind Guardian, Helloween.
Rock Alternative: Linkin Park, HIM, Nine Horses, Nirvana, Alternosfera, Muse.
Nu-Metal: KoRn, SOAD, Disturbed.
Symphonic Metal: Apocalyptica, Dark Moor, Epica, Sirenia, Nightwish.
Thrash Metal: Metallica si Megadeth.
Doom Metal: Draconian, Novembers Doom, Katatonia.
Black Metal: Dimmu Borgir, Xasthur, Thy Light, ColdWorld, Exhaled Life, Woods of Desolation, Lost Inside, etc.

Rap: Eminem, Underman, Cedry2k, Carbon, ADN, Aforic, CTC, 2012, Haarp Cord, Nimeni Altu', etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Deliric 1, Doc si Cedry2k
2. C.T.C

| svartirhimnar a răspuns:

Artist: Shagrath
Trupă: Aici oscilez între Children of Bodom, Dimmu Borgir şi Equilibrium.

| Dumniezău a răspuns:

Cred ca Dimmu Borgir.De fapt sunt sigur, nu cred.

| Valentin55 a răspuns:

Dubstep si skrillex!

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Nu pot sa aleg o singura trupa asa ca o sa aleg mai multe trupe (toate sunt metal): Iron Maiden, Nightwish, Ensiferum, Korpiklaani, Sonata Arctica, Dreamtale, Helloween, Children Of Bodom, Stratovarius, Megadeth, Turisas.

Artistul meu preferat (artista, in cazul meu) e Tarja Turunen.

| MauriceCorelli a răspuns:

Bruce Springsteen/Zakk Wylde
Rammstein/Dream Theater

| d182 a răspuns:

Adooor 5345345 de formatii, dar cred ca preferata mea va ramane Simple Plan :3.

| khaori a răspuns:

Trupa preferata - Bullet for my valentine

| Evileye6 a răspuns:

Artist preferat Michael Jackson
Trupa preferata Linkin Park

| Thetysianul a răspuns:

Ascut exagerat de multe trupe şi artişti atât rock/metal cât şi rap, dar cred că trupa mea preferată este Red (alternative rock)

| NovacIrina27 a răspuns:

Trupa : Fifth Harmony
Artisti : Jo,Jessie J,Madilyn Bailey,Alex G,Delia,Lana del Rey,Bruno Mars, Ed Sheeran, Demi Lovato, Taylor Swift, s.a