| METALL2000 a întrebat:

Care este cantaretul/cantareata voastra/vostru preferat? Si ce melodie de a lui/ei va place cel mai mult? happylove struckkiss

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Hetfield ftw!
Și ca solistă, Anna Murphy, o voce genială!

| CautNume a răspuns:

Amy Lee, nu pot alege doar o melodie.

| Tourniquet a răspuns:

Evanescence - trupa.

| Delicacy a răspuns:

Formaţia mea preferată nu are solist, membrii sunt violonceliști şi au şi un baterist.Finlandezii ăştia sunt zei adevăraţi. Uite melodia mea preferată de la ei(app, trupa se numeşte Apocalyptica) : http://www.youtube.com/watch?v=zf2aIVKp1OY

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi place foarte mult mult,
Julio Iglesias-Un sentimental, este cantaretul preferat, de asemenea si melodia preferata.
Iar ca si cantareata, imi place foarte mult,
Andreea Banica-Fiesta, melodia preferata.
Te pup!

| TheAvenger a răspuns:

Formația Scorpions, melodia Believe In Love http://www.youtube.com/watch?v=FQSZWAStqcY

| beatrice9849 a răspuns:

Adam Lambert:
>whataya want from me
>never close our eyes

| Alexbossdeboss a răspuns:

Canteretul ii : alex velea si melodia lui :minim doi si cantareata : corina si melodia : a ta

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Marilyn Manson
Marilyn Manson-Evidence
Marilyn Manson-This is Halowen
Marilyn Manson-Sweet Dreams
Marilyn Manson-Tainted Love
Marilyn Manson-Beautiful People
Marilyn Manson-EatGodEat