| Mikiee a întrebat:

Care este cel mai ascultat stil muzical? Dar voi ceascultati? fundoi...la cele mai bune argumente.

Răspuns Câştigător
| MyWorld a răspuns:

1. pop
2.rap/hip-hop
Eu ascullt astea doua genuri( rap/ hip-hop doar unele melodii) pentru ca ma reprezinta aceste stiluri. Cand eram mai mic mi-am stors creierul sa-mi dau seama de ce ii placea surorii mele sa sculte muzica non-stop si nu am inteles cam pana acum un an cand am inceput sa compun melodii si mi-am dat seama... Pentru ca sa-ti placa muzica, mai intai trebuie sa o intelegi si ca sa o intelegi trebuie sa simti si tu acele sentimente pe care le-a simtit cel care a scris acele versuri( asa am inteles eu muzica)

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wihaela a răspuns:

Cel mai ascultat stil de muzica este house! eu ascult muzica house si rock!

| only me a răspuns:

Eu asc si pop si rock si house si rapp... depinde de starea mea. daca is intr'o stare bune ascult rock ca sa sar oleaca in suslaughing. daca is trista asc rapp (gen Vescan :X:Xthe best:X) sau alte chestii tristethinking
fiecare cu gusturile lui. ce argumente vrei sa iti dau?

| Bitzy a răspuns:

Buna! Mie imi plac aproape toate stilurile. Dar trebuie si sa ma caracterizeze. Daca sunt vesela nu ascult muzica tristahappybig grin
Pa-pahappy

| andr33a020 a răspuns:

Cu siguranta... dance\pop... cele comerciale. difuzate la radio.sau la tv. happy

| asdfqw a răspuns:

Eu ascult rap romanesc happy
mi se pare ca ma regasesc in acest stil de muzica
in aceste melodii sunt niste lectii de viata
chiar ai ce invata din ele...

| AnoNyMuSeR a răspuns:

Aici e un site cu ce ascult eu
http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1061

| essy a răspuns:

Hip-hop se stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine este cea house/clubbin`, ascult hiphop/rap in mod special si asa mai cateva house/club pe acolo

| MaraLove a răspuns:

Eu cred ca pop