| kevin9 a întrebat:

Ce stil muzical preferati?

7 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Post-rock, rock, doom metal, goth metal, indie, imi place sa ascult melodii vechi, imi place si muzica clasica

| Cameliapantiru a răspuns:

Rock și operă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folk, Clasica, (soft, post)rock clasic,, orchestrală, blues, electronică, minimal tehno, oldschool pop.

| Kyılε a răspuns:

Salut.
Personal, ascult hip-hop, rock (nu-metal, grunge, hard rock, alternative rock, post-punk), EDM (dubstep, trap, trance, progressive trance, psychedelic trance, drum n bass), și încerc să îmi extind aria cu diverse genuri-hibrid.
Tu ce genuri muzicale asculți?
Sănătate!

| Zorn a răspuns:

In cea mai mare parte, clasica.