| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Care este filmul vostru favorit? De ce? Cel mai detaliat raspuns primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Moulin Rouge! prima data cand l-am vazut am crezut ca va fi de actiune, cu prodtitutie si altele. iar cand s-a terminat aveam fata rosie de plans.Si Ewan si Nicole sunt perfecti pentru rolurile lui Satine si Christian.
Am inceput sa-l vizionez de cel putin o data pe zi, si de fiecare data plang ca un bebelus.
Filmul tau preferat care e?

7 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Filmul meu preferat este Remember Me.Este un film drama-romance care chiar te emotioneaza. Am mai vazut filme in care a jucat Robert Pattinson. Nu am avut ocazia sa vad Vanity Fair, dar am vazut cele trei filme din seria Twilight. in twilight joaca rolul perfectiunii, care nu ia decizii spontane, care este atent la fiecare miscare pe car o face, care arata mereu impecabil.Prima oara cand l-am vazut pe Robert l-am vazut asa. Apoi, cand l-am vazut in Remember me alaturi de Emilie de Ravin, interpreta un rol foarte diferit. Aici nu traia alaturi de familia lui mare, ci alaturi de un prieten. El nu arata ca un inger, ci ca un homeless. Mereu lua decizii spontane, care des ii faceau numai rau. La sfarsit, el se sinucide, ca si fratele sau. Atunci, din din senin am inceput sa plang. Nu am mai patit asta niciodata! Cred ca cine nu l-a vazut ar trebui sa il vizioneze.

Pwp, sper sa iti placa si sa imi dai funda!

| Stephenye a răspuns:

Amurg, New Moon, Eclipse, Breaking Down ma rog(TWILIGHT)
Aceasta serie de filme imi place deoarece este insotita de multa actiune si dragoste, surprize si afectiuni.Aceste film te induce in poveste din ce in ce mai mult.
O serie de filme foarte reusite.

| Daniel TM a răspuns:

Because Of Winn-Dixie [2005]
Chestnut Hero of Central Park (2004)
Freedom Writers [2007] DVDrip
Hachiko - A Dogs Story [2009] DVDrip
The Ron Clark Story [2006]
Elina [2002] DVDrip
Flywheel(2003)
I Am David [2003]
The Boy in the Striped Pyjamas [2008] DVDrip
The Secret Garden [1993] DVDrip
The Ultimate Gift [2007]
Flicka (2006)
Places in the Heart [1984]

Aceste filme le poti downloada gratis de pe site-ul www.christianmovies.eu , iar SIGN-UP-UL E LIBER

| IoanaSanziana a răspuns:

The last song e foarte foarte tare filmul! Am vazut filmul de 2 ori! Ai spus ca iti place filmul! Daca nu l-ai vazut ar trebui eeeeeeeee super ttare!

Răspuns utilizator avertizat
| Piculetz06 a răspuns:

Filmul meu favorit este "Remember me", vizualizat recent, un film de drama-romance care te emotioneaza. Actori foarte buni : Emilie de Ravin ( care a mai jucat si in serialul Lost) si Robert Pattinson ( joaca in Twilight) fiind actorii principali.

http://www.youtube.com/watch?v=uWQV6-QgGjI

Sper sa iti placa!