| AlexandruVlad432 a întrebat:

Care este sportul vostru favorit?big grin(+motivatie)Cel mai Inedit raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| Työlki a răspuns:

Aruncatul pungilor de chipsuri la cos, imi antreneaza mana!

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

La*a
Imi antrenez incheietura

| NOBODY a răspuns:

Mie îmi placi să fiu futurismul

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Respiratul,deci respiratul e cel mai tare sport.l-as practica,pffff, in fiecare minut, e ataat de tare.

| lunarwolf a răspuns:

Copiii. rolling eyes
De ce ai pus intrebarea asta la amuzante?

Răspuns utilizator avertizat
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Pai.al meu e dansul desi unii ar spune ca nu e sport.Mie imi place deoarece:
1.Pentru fete: -le face corp suplu
-e bine sa stii sa dansezi oricand
-o sa aiba un mers frumos
-pentru cele grase o sa slabeasca
2.Pentru baieti: -fetelor le place sa stiti sa dansati :->
-pentru cei grasani; nu o sa mai fie obezi
-o sa aiba un corp sexy
-si reamintesc daca vreti sa-i spuneti cuiva ca o placeti cea mai buna metoda e in timpul dansului Rumba(dansul dragostei)

| Ingerash a răspuns:

Statul degeaba...e relaxant! vrei sa incerci si tu?

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Sportul meu preferat este inotul. Imi place sa-l practic dar si sa ma uit la TV la el. Imi place sa inot foarte mult,deoarece este singurul sport la care ma pricep f bine. Este un sport foarte interesant, care implica munca, dar cand ai reusit sa atingi o anumita performanta esti incantat. Ceea ce m-a atras la inot a fost faptul ca nu este un sport de echipa(nu sunt prea buna in sporturile de echipa). Eu inot de pe la 7 ani(acum am 11 ani). Cand m-au pus prima data in apa cu colacul si ceva curea cu bureti,ma tineam la suprafata si ma deplasam putin. Acum,in grupa in care sunt, sunt aproape cea mai buna. Imi dau silinta si reusesc.
Cand sunt in apa, parca sunt in lumea mea perfecta(o parte din ea). Parca m-am nascut acolo.

| BlondiNNNa a răspuns:

Handbal.;]] Motivatie njj ca-mi place;]]

| Kqzu97 a răspuns:

Sportul meu preferat este statullove struck.Imi place atat de mult sa stau inkat as sta intrunarolling on the floor

| Alysée a răspuns:

Mestecatul si holbatul la baieti dragutilove struck

| AlexandruVlad432 explică:

@EvilBite deoarece ma refer la "sporturi" gen ce a zis -Työlki-

| AlexandruVlad432 explică:

Mai astept cateva(amuzante sa fie) si apoi dau funda! big grin

| DienutzaLovesMJ a răspuns:

Am foarte multe deci sa incep:
-dans sportiv
-innot
-Basket
-football
-volei
-handball
-Oina
-ragby
-tennis
-karate
-judo
cam atat