| summergirl25 a întrebat:

Care este melodia voastra preferata a Selenei Gomez?

27 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Love you like a love song, a year without rain şi who says

| summergirl25 explică (pentru Adry05):

Multumes pentru raspuns!

| Adry05 a răspuns (pentru summergirl25):

Cu plăcere!

| vali1985 a răspuns:

Selena Gomez-Round and Round.

| summergirl25 explică (pentru vali1985):

Multumesc ca te-ai obosit sa scrii!

| KristalPop a răspuns:

Niciuna.
Nu-mi place de ea nici ca aspect fizic, şi cu atât mai puţin melodiile sale.

| summergirl25 explică (pentru KristalPop):

Nu te-am intrebat daca iti place de Seena Gomez sau nu.Te-am intrebat care este meodia ta preferata a ei. Daca nu esti fan, terog sa nu raspunzi la intrebare!

| KristalPop a răspuns (pentru summergirl25):

Doar mi-am expus punctul de vedere, în opinia mea.
Şi apropo, pot să răspund la orice întrebare vreau, când vreau.raised eyebrows
Am dreptul la liberă părere. laughing

| summergirl25 explică (pentru KristalPop):

Stiu lucrul asta, dar eu sincer cred ca ar fi mai usor pentru tine daca nu te-ai mai obosi sa scrii raspunsuri la subiecte care nu te intereseaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://youtu.be/Trlf3ea-yWc

| HermioneLove a răspuns:

Grea intrebare...thinking
Toate sunt MINUNATE! Selena Gomez este artista mea preferata.Nu stiu...toate ma fascineaza(melodiile ei zic)
Dar am sa fac un TOP 5.
1.Hit the Lights
2.Who Says
3.Tell me a something I don't Know
4.Live like no tomorow
5.A yeart without Rain. love struck
Dar tie care iti place?

| summergirl25 explică (pentru HermioneLove):

Pai... 1. Who Says
2.Tell Me Something I don't Know
3.Live Like There's No Tomorrow
Si la fel ca tine, Selena Gomez este artista mea preferata!

| HermioneLove a răspuns:

Aha..si poti sa ne dai exemplu de vreo ''muzica''(link)pe care o consideti tu ''buna''?
Mdaa...is curioasa sa vad ce consideri tu ca muzica buna laughing

| cypryan11 a răspuns:

Selena Gomez & The Scene - Love You Like A Love Song big grin

| summergirl25 explică (pentru cypryan11):

Mutumesc pentru raspuns!

| HellGirl666 a răspuns:

Hey.
Imi plac toate melodiile Selenei. Dar favorita mea este Middle Of Nowhere.

| summergirl25 explică:

Vrei sa spui ca nu iti place Selena Gomez, sau ce nu iti place?

| summergirl25 explică:

Daca nu iti place Selena Gomez, de ce ai mai venit sa raspunzi? Ca sa iei mai multe puncte sau de ce?

| summergirl25 explică:

Toti mi-ati fost de ajutor, dar va trebuii sa aleg unul! ica nu pot sa madecid, dar cel mai probabil lu IoanapSG.Astept sa vad daca mai raspund si altii!

| summergirl25 explică:

Pai si atunci de ce ai mai venit la aceasta intrebare daca oricum nu esti in stare sa ajuti, si nu te intereseaza subiectul?

| IoanapSG a răspuns:

Toate.
Sunt fana ei.

| summergirl25 explică (pentru IoanapSG):

Si nu poti sa aegi cea care ti se pare cea mai frumoasa?

| IoanapSG a răspuns (pentru summergirl25):

Pai, cea care imi place cel mai mult este:

Selena Gomez - Tell Me Something I Don't Know.

| fifinia a răspuns:

Who says e melodia mea preferata