| Kolp a întrebat:

Care este ultimul album al lui Eminem?

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Ultimul album al lui Eminem este intitulat,, Recovery". Este al 7-lea album al rapperului şi sper că mai vor fi multe după acesta.
Iniţial, melodiile de pe,, Recovery" au fost înregistrate ca o continuare al albumului anterior,,, Relapse". Cam atât ştiu despre acest album. Înfine, aceste informaţii nu contează, muzica lui Eminem nu se ascultă cu urechea, ci cu sufletul.

Baftă!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recovery.
Poti afla mai multe despre el aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Recovery_(Eminem_album)
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recovery(2010)