| anonim_4396 a întrebat:

Care imi da si mie o lista de melodii in genul celor de la Linkin Park?
Un exemplu: http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=gc s5PRxEXq4

Răspuns Câştigător
| Morrigan a răspuns:

Pai ia sa vedem...
my chemical romance,
guns and roses,
30 second to mars,
band of skulls ( - the devil takes care of his own),
gorillaz,
green day,
hadouken,
sistem of a down,
we the kings,
3 days grace,
wolfmother,
rise against

9 răspunsuri:
| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns:

Ma bucur ca am gasit pe cineva care nu asculta 1D, JB si alte cacaturi. Nu iti pot da o lista, ca sunt prea multe melodii care imi vin in minte, dar iti dau trupe. Asculta Muse, Him, Paramore, 30Seconds to Mars si 3Days Grace. Sper sa-ti placawinking

| kiddoeraxus a răspuns (pentru ComeToTheDarkSideWeHaveCookies):

Cine dreacu sunt 1D si JB?

| Raynn a răspuns (pentru kiddoeraxus):

Mai bine sa nu stii. Bucurate

| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a răspuns (pentru ComeToTheDarkSideWeHaveCookies):

Aa,si daca tot asculti foo fighters, incearca the pretender. E geniala \m/
http://www.youtube.com/watch?v=SBjQ9tuuTJQ

| Raynn a răspuns:

Three Days Grace o sa iti placa cu siguranta. Incearca si Green Day sau Foo Fighters si cam orice gasesti care sa fie hard rock sau alternative rock.

| kiddoeraxus a răspuns (pentru Raynn):

Three Days Grace ascult si imi plac melodiile lor. Green Day... nee... nu prea tongue acum caut desore Foo Fighters.

| Raynn a răspuns:

Si Disturbed poate, incearca Land of Confusion, Prayer, Indestructible, Ten Thousand Fists, vezi daca te incanta.

| Morrigan a răspuns:

Asculta cateva piese de la ei si vezi care iti plac. daca vrei, iti dau si nume de piese de la ei dar sunt foarte multe rolling on the floor))