| alex11211 a întrebat:

Care melodie este mai frumoasa. Smiley-criminal sau pitbull-feel this moment. Parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Pentru mine ambele sunt faine.
Dar mai minunata e Pitbull feat Christina Aguilera- Feel this moment. Are acel ceva special si acel negativ interesant.

| sebby27 a răspuns (pentru drogh):

Pentru ca o parte din melodie e de la A-ha - "Take on Me"

| fadnox a răspuns (pentru sebby27):

Aham

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciuna

| Duucu a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch
Asta e mai bună decăt ambele.

| Rakanishuu a răspuns:

Niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley - Criminal, pentru ca a fost compusa de insusi cel ce o canta(Smiley). Pitbull - feel this moment e oribila, plus ca nici nu e compusa de pitbull ci de alte 10 persoane.

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Pitbull-feel this moment. dăăăăă. normal...

| Dragonfly6 a răspuns:

Sau.

| BeTrueToWhoYouAre a răspuns:

Feel this moment.

| Lorii3 a răspuns:

Mie imi place mai mult Pitbull - feel this moment, dar fiecare cu gusturile lor. happy