| Aditu231 a întrebat:

Care melodii este mai misto Alex Velea Minim 2 sau Connecte-r Vara nu dorm?

Răspuns Câştigător
| monstereye a răspuns:

Daca Alex Velea Minim 2 e misto eu ma impusc cu pistolul de lipit. E cea mai groaznica melodie a lui Alex Velea, a incercat sa copieze melodia Vara Nu Dorm si nu i-a iesit, deci votez pentru Vara nu dorm.

9 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Amandoua sunt la fel de urate.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Greu...Ii ador pe amandoi si ador mult si aceste piese! Insa, m-am acomodat mai mult cu piesa,, Vara nu dorm''a lui Connect-r.

| MrAngelus a răspuns:

Vara nu dorm deoarece am hibernat ca ursu toata iarna. Acuma' in sfarsit a venit vara.

| znstr a răspuns:

Mie sincer imi place mai mult cea a lui Connect-r, nu pentru ca e el mai sexi sau mai talentat, pentru ca daca ar fi sa o iei asa, si Velea cat si Connect-r sunt buni la muzica. "Vara nu dorm" ma duce exact cu gandul la o vacanta pe plaja, si se potriveste pur si simplu la timpul si vremea de afara. Nu stiu care e parerea altora, dar asta e a mea. Pa pa!

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Mie imi plac amandoua dar as alege alex velea-minim 2(e mult mai noua).

| HinnaBunneh a răspuns (pentru ςгเรtเภยкค):

Daca este noua nu inseamna ca e mai buna laughing))))))))

| CatalinD03 a răspuns:

Dragoste se face-n minim 2 adica Alex Valea minim 1200

| pitiku99 a răspuns:

Connecte-r vara nu dorm

| BadFire a răspuns:

Connect-R-Vara nu Dorm