| Alecsiaaa09 a întrebat:

Care sunt artistii vostri rap preferati? big grin

5 răspunsuri:
| daianne a răspuns:

Doc si Nane, iar ca formatie CIA! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underman, Cedry2k, Carbon, Aforic, Bitza, Raku, ADN, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deliric, Cedry2k, DOC, Vlad Dobrescu, Carbon, Aforic, Underman, Bibanu MixXL, Chimie, A.D.N, Sub7, Dragonu, Kazi Ploae, Flou Rege, Praetor, Rimaru, Norzeatic, raku, Omu Gnom, Nimeni Altu, Ombladon.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Mmm preferati, zici? Nu prea ascult rap, mai deloc dar sa zicem ca ar fi Nane. Mai ascult rareori, e draguta muzica lui! Ai tai? happy

| SisMusic a răspuns:

20CM Records(Parazitii si Bitza); Cedry2k; Nimeni altu'; Raku; Texta(Germana); Mr. Levy; Pacha Man(piesele mai vechi); 2Pac; Eminem
Bafta in continuare!winking