| Alle170298 a întrebat:

Care sunt cantareti si cantaretele voastra preferate?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

David Gilmour/Max Cavalera/Freddie Mercury/Tony Kakko/Till Lindemann/Tupac/Bob Marley

Sapte legende!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Dave Mustaine/Bruce Dickinson/James Hetfield!

| blackangel95 a răspuns:

Nane, skizzo skillz, andore, vescan, maximilian, eminem, spike, teasta, lmfao, guesswho, b.u.g mafia, grasu xxl, cheloo.

| Adeeeeeee a răspuns:

Smiley si Alexandra Stan. Vreau si eu sa te intreb ceva.Tie iti place INNA? Mie nu! Scuze, dar aveam o curiozitate...Tie iti place Smiley si/sau Alexandra Stan? Mie da! Vrei sa afli de ce? Fiindca nu sunt fitosi(asa mi se pare mie, dar cred ca la Smiley nu ma insel)si in plus au muzica foarte buna!

| NicolaeCotet a răspuns (pentru Adeeeeeee):

Inna canta praf PS : nu-mi place Smiley dar Alexandra Stan da

| Alyra a răspuns:

Mie îmi place de Dan Bălan,de Randi,Alex Velea, de Rihanna şi de...
Scuze, dar nu îmi vin în minte decât nume de băieţi.
Apropo...nici mie nu-mi place de Inna.
PaPa!
P.S. Ştiu că am ales cântăreţi care cântă muzică comercială, dar asta e...toată lumea cu gusturile lui. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Alle170298 explică:

Nu,nu prea imi place Inna