| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt trupele voastre preferate de rock, screamo, hardcore si metal?

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Tokio Hotel, Linkin Park, Skillet, Green Day, An cafe, The All-American Rejects, Black Veil Brides...^_^

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Queen, Scorpions, Aerosmith, GNR, Bon Jovi, Ac/Dc, Rammstein, Nirvana, Cargo, Led Zeppelin.

| Derye a răspuns:

Hmmm, sa-ti zic ce fel de rock ascult eu: Bring me the horizon, Alesana, escape the fate, bless the fall, devil wears prada, Panic! at the disco, a fire inside, taking back sunday, nightwish, kamelot, rasmus, ensiferum, Hopesfall, Hopesfall, a skilite drive, all american rejects, alexisonfire, Coheed and Cambria, brand new, Dr. Acula, Drop dead gorgeous, Fall Out Boy si ar mai fii.

Ti'am dat de toate, deathcore, hardcore, metal, sceamo, rock opera, rock alternativ etc.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Tokio Hotel!:X:X Cinema Bizzare.si cam atat.

| βÚβÚ a răspuns:

De obicei ascult si-rock ( rock japonez) si nu numai. Imi place Linkin Park, Simple Plan, Green Day, An cafe, Unsraw happy probabil ca mai sunt, dar nu imi vin toate in minte.

| rainbowstrings a răspuns:

Metallica, Korn, Linkin Park, AC/DC, Simple Plan

| just0stefana a răspuns:

Pai sunt multe!
metallica, aerosmith, scorpions, black sabbath, family force 5, elevenyseven, AC/DC, rammstein, tokio hotel, green day...si mai multe!
dar uh... ce asculti?

| AdY a răspuns:

The ramus

| alexH a răspuns:

Metallica, Judas Priest, Motorhead, Black Sabbath, Slipknot, Scorpions, Aerosmith.

| daiana_9426 a răspuns:

Marilyn Manson, Truda, Soad, Papa Roach, Underoath, limp bizkit, Korn, Slipknot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Green Day... poate pentru ca i-am vazut la grammy anul` asta si am zis. e ok cool melodie, dupa care am descarcat`o jos si nu prea am ascultat`o ca nu era de ascultat era melodia 21 guns cu american idiot castoh go on. Dupa aia am inceput sa ma indragostesc de Billie Joe Armstrong si am urmarit filmulete funny cu ei pe youtube si am devenit BIGfan:X:X:X:X:X...mda in orice caz ador GD si LP(green day si linkin parca)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai. eu ascult mai mult ock screamo : brokencyde ( bc13), black veil brides, alesana... si nu stiu acum mai multe
dar ascult si toio hotel, an cafe, linking parca, skillet, dope,. mai multe