| PentruCaAutomobile a întrebat:

Asculta cineva metal? Care sunt trupele voastre preferate?

11 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Da. Îmi plac Death, Electric Wizard, Vektor, Megadeth, Voivod, Burzum, Opeth și altele.

| Furculingură a răspuns:

Megadeth, Iron Maiden, Slayer, Iced Earth, Pantera, Sabaton, Testament, Eluveitie, Amon Amarth, Black Sabbath, Gojira, Tool, Dream Theater, EdGuy, Nightwish, Machine Head, Disturbed, Metallica, Exodus, Judas Priest, Manowar, Bathory etc.

| Duucu a răspuns:

Meeeh... nu cred, adică site-ul ăsta ar trebui să nu-i mai lase pe rockeri să posteze prostii, se bagă degeaba în seamă. Nici nu prea sunt metaliști pe aici, iar dacă apare unu e expediat imediat.

| PentruCaAutomobile explică (pentru Duucu):

Cum adica "prostii", cum adica "se baga in seama" si cum adica "daca apare unu e expediat imediat"; sper ca esti sarcastic pentru ca daca nu, ai mari problemewinking

| Duucu a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Clar... dacă tu crezi asta atunci înseamnă că am mari probleme.

| Bøøgey a răspuns:

Intrebarea care trebuie pusa este daca mai exista vreo forma de viata care sa nu asculte metal sau "rapp".

| PentruCaAutomobile explică (pentru Bøøgey):

Majoritatea nu asculta metal sau rapp.

| Jigokunokishi a răspuns:

Dimmu Borgir
Truda
Tarot
Nightwish
Judas Priest... unele din trupele care imi plac mult tongue

| Metalheadforever666 a răspuns:

Da, ascult:Iron Maiden,Kreator,Destruction,Death,Deicide, Burzum, Bathory, Darkthrone, Korpiklaani si multe altele.

| Winchester308 a răspuns:

-Sabaton
-Dimmu
-Megadeth

| Lallixd a răspuns:

Nightwish, Eluvitie, Metallica, Iron Maiden, Kon, Pantera, avenged Sevenfold