| anonim_4396 a întrebat:

Cati frati are Miley Cyrus?

18 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai cati sa aiba 203 atati erau ultima data cand m-am uitat la showul ala cu ei multiplicati. stii u, pe mtv. sau daca nu stii. nu-i nimic amm. nu stiu cum ii cheama. ca parca s siamezi. da nu conteaza ca tie tot o sa iti placa de ei nu? bine te salut si iti urez sa ai AN NOU FERICIT! PA!
-cRIstina. SUNT MARE!

| Slavic a răspuns:

Pai Trace Cyrus, Braison Cyrus si Christopher Cody Cyrus.

| costyn162 a răspuns:

Are 5 dintre care unul este si el cunoscut. Are foarte multe tatuaje si a cantat intr-o formatie.

| Demoiselle a răspuns:

Buna!:*
Are 5 fratioribig grin. Cei mai mari sunt Trace si Brandi Cyrus, mai are un frate Christopher Cody si de asemenea are doi frati mai mici Braison si Noah.
Saracuta... o compatimesc...eu am unul singur si e de ajuns!straight facelaughing
Hugs!

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Are 5, si a mai avut unul care era emo si se purta ca un nebun si cand a implinit 18 ani a vrut sa plece de acasa, sa isi faca o trupa house, si familia cyrus a acceptat cu placere sa scape de ciudat, mai ales ca era fiul lui roby ray dintr-o alta casatorie, si actuala sa nevasta nu il placea pe tip.am citit intr-un nr mai vechi popcorn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trace Cyrus y un... tampit da sa ill fu. ca are treaba cu membri JOnas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley are 5 frati happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are surori. ele sunt : noah si brandi iar frati sunt: christopher si trance si braison.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mley de ador sti asta asa e cati ani ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley ai 5 frati si pe unul cunosc am fost cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

5 frati

| onikangel a răspuns:

Pai Trace Cyrus, Braison Cyrus si Christopher Cody Cyrus.

| DeeutzaAndreea a răspuns:

Miley Cyrus are 5 frati :*

| Andreea2014 a răspuns:

Are 5 din cate stiu eu. te pup :*