| Roxy_4857 a întrebat:

Cati ani are Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| love10andra a răspuns:

Miley Ray Cyrus (pe numele adevărat Destiny Hope Cyrus, n. 23 noiembrie 1992, Nashville, Tennessee, Statele Unite ale Americii) este o cântăreață și actriță americană. Miley este cunoscută pentru rolul ei din serialul Hannah Montana și din filmul The Last Song. Deoarece serialul a avut un mare succes în Statele Unite, în octombrie 2006 a fost lansat o coloană sonoră a acestuia. Cariera solo lui Miley Cyrus a început cu albumul Meet Miley Cyrus care a fost lansat pe 23 iulie 2007, album ce includea și hitul „See You Again". Al doilea album al artistei s-a numit Breakout și a fost lansat pe 22 iulie 2008, fiind primul album fără franciza Hannah Montana. Ambele albume au debutat în clasamentul american Billboard 200 pe locul întâi. În 2007 Cyrus a susținut turneul mondial Best of Both Worlds Tour după care a fost creat filmul Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert. În 2009 a început al doilea turneu, numit Wonder World Tour.
Miley Cyrus a interpretat vocea lui Penny din filmul Bolt, și a înregistrat piesa „I Thought I Lost You" din coloana sonoră a filmului cu John Travolta, piesă pentru care a primit o nominalizare la Globul de Aur. Ca urmare a serialului Hannah Montana a fost creat un film numit Hannah Montana: Filmul. Filmul a fost lansat pe 10 aprilie 2009 în Statele Unite. În 2008 Miley a apărut în topul revistei Time „Cele mai influente 100 de persoane din. În 2008, revista „Forbes" a clasat-o în topul Celebrity 100 pe locul 35, cu încasări de peste $25 milioane de dolari[6], iar în 2009 pe locul 29. De la începutul turneului Wonder World Tour Miley a vândut peste 14 milioane de albume.Deci in final are 18 ani! FUNDA?

17 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

18 ani ( e născută în : 23 noiembrie 1992)

| TSO7 a răspuns:

Imi place ca la intrebari fara sens se dau atatea raspunsuri laughing
Roxy daca scrii pe google Miley Cyrus iti scrie tot ce vrei sa stii despre ea si ce a vomitat ieri. Ce rost are sa pui o intrebare asa banala...

| LonelyLoner92 a răspuns:

Are 18 ani, pentru ca este nascuta pe 23 noiembrie 1992.

| maryellen91 a răspuns:

FanMovie cum ai facut draga tu socoteala ca din 1992 pana in 2011 sunt 20 de ani? esti cu un an inainte?rolling on the floor

| FanMovie a răspuns:

Miley Cyrus s-a născut pe data de 23 Noiembrie 1992, deci în 23 Noiembrie face 20 de ani.
Acum are 19 ani.

| aumih16 a răspuns:

25 de ani are acum!

| AndreiP98 a răspuns:

| unCalutz a răspuns:

Miley Cyrus s-a nascut pe 23 noiembrie 1992 in Nashviile
Anul acesta face 19 ani.

| BoAfan a răspuns:

19 are

| 13DoXy13 a răspuns:

Miley Cyrus are 16 ani!

| MarinaElena a răspuns:

19(ii implineste parca prin toamna)

| DanielaMe a răspuns:

Are 18 ani, funda?

| Lery a răspuns:

Are 19 ani impliniti.

| QuitQusifor a răspuns:

Face 19winking

| LoveChocolate10 a răspuns:

18...Funda:X