| mary123 a întrebat:

Caut ceva melodii motivationale, care sa te scoata de urgenta dintr-o depresie. Stiti careva? big grin

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bunăă
apreciez că ai spus melodii motivaţionale şi nu melodii rock triste!
şi cât despre melodii nu ştiu ascult ceva ce-ţi place...
baftăă!

| CRISS69TM a răspuns:

Depinde ce gen de muzica iti place.eu indiferent de stare imi ascult muzica si si oricate probleme a avea, cand le ascult ma simt de parca nu ar fi totul in regula.nu mai muzica dinamica. dance eurodance, italodance, disco, italodisco, raggae, eu am o colectie a anilor 80-90 si ceva din zilele noastre. poti intra putin in playlistul meu si vezi acolo doar cateva. daca doresti ceva rezolvam cu mess-ul.succes.

| CRISS69TM a răspuns (pentru CRISS69TM):

Am facut din repezeala ca ma uit si la un maeci, cateva greseli.de parca ar fi totul in regula trebuia sa fie.

| catosp a răspuns:

Salutare! eu ascult Two Step From Hell...sunt geniali oamenii din spatele acelor melodii