| Methaallaid a întrebat:

Caut chitarist din Cluj sa facem trupa; genul: Gothic Metal. Puteti intreba orice ( in legatura cu subiectul asta ).

10 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Neah,vreau intr-o trupa de power metal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar din Braila? big grin

| Methaallaid explică (pentru anonim_4396):

La ce ai putea canta? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Methaallaid):

La chitară şi pian.

| Methaallaid explică (pentru anonim_4396):

Braila e departe..Nu stiu cum am putem repeta.Desi avem nevoie de clape.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Methaallaid):

E ok.

| Juiana a răspuns:

Aveti vestimentatie?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Juiana):

În asta constă calitatea unei trupe bune de goth? În vestimentaţie?
Oamenii pot fi îmbrăcaţi şi în saci de cartofi, atâta timp cât muzica lor sună bine, eu cred că e ok.

| Methaallaid explică (pentru Juiana):

Nu asta ar fi esentialul, dar daca ne poti ajuta, de ce nu? happy

| Methaallaid explică (pentru Woodenpints91):

Bine spus.happy