| birdie14 a întrebat:

Caut o melodie.Am ascultat-o pe utv acum câteva zile, dar pur şi simplu nu-mi aduc aminte versurile..Era o melodie dance,cântată de două englezoice cred,una dintre ele,de culoare.iar videoclipul era unul foarte colorat.şi neclar.Îmi poate spune cineva cum se numeşte, melodia sau trupa? Mulţumesc.

4 răspunsuri:
| birdie14 explică (pentru Ashadow):

Nu chiar.Am găsit melodia respectivă acum ceva timp dar am uitat din nou cum se numeşte.Dar mulţumesc oricum!

| товарищ a răspuns:

Erau doua femei mai plinute intr-o camera roz care se imbracau?

| birdie14 explică (pentru товарищ):

Nu-mi aduc aminte, dar nu cred.