| impossible_9700 a întrebat:

Caut o melodie de ceva timp... o canta un barbat, pe fundal se aude trompeta, e destul de veche, a fost difuzata pe europa fm ardeal la 22:52, pe 13 sau 14 octombrie. Va rog sa ma ajutatibatting eyelashes

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Asculta din nou emisiunea LOVE SONGS de la EUROPA FM si poate ai noroc sa auzi din nou melodia care iti place
http://www.europafm.ro/......ove-songs/
in rest poti sa dai mai multe amanunte despre stilul melodiei, despre ce tip de voce avea barbatul si eventual despre ce era vorba, in mare, in melodie. Altfel nu cred ca, in afara de cazul in care dj-ul de la EUROPA FM stie si vrea sa-ti raspunda, putem afla ce melodie cauti