| Alexiuc a întrebat:

Caut si eu o melodie faina sad stiu putin din versuri dar nu prea ma ajuta poate va ajuta pe voi big grin astea is versurile "just a love for me or nothing, cuz you are the girl from the nightmare inside my mind" ceva de genu care stie sa-mi spuna pls big grin

5 răspunsuri:
| Alexiuc explică:

Am intrebat si nu am gasit nimic sad

| horiaujoc_9272 a răspuns:

Incearca o melodie mai faina basshunter now your gone e faina rau

| Laura_2910 a răspuns:

Ionuuutz laughing scuze ca nu te pot ajuta laughing dar iote-te pe TPU laughing

| Alexiuc explică (pentru Laura_2910):

Numa acum ma vezi? laughing)

| printessita a răspuns:

Intreaba-ti prieteni poate ei isi dau seama.de melodie!