| livemusic a întrebat:

Ce cantareti / actori va plac? Ce muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
| Funny81 a răspuns:

Selena Gomez, Justin Bieber, Jason Derulo

7 răspunsuri:
| krs20kriss a răspuns:

Buna! cantaretul meu preferat este Skrillex alaturi de Marilyn Manson ....cat despre actori ce sa zic nu am unu anume imi plac mai multi.:d

| HinataNeji a răspuns:

Muzica ascult mai mult rock dar ce depinde de actori..mm... ultimul timp am inceput sa vizionez multe filme coreene, is ft interesante, asca actorul meu prefetar este li min ho

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu sunt fan rap, dar ascult Parazitii pentru versurile lor... Cheloo e bun in ceea ce face
rock cat cuprinde
imi place johnny depp si pitt joaca destul de bine in fight club si se7en

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Imi place Vreth din Finntroll.
Mda, sigur nu stii judecand dupa poza de la avatar.
Iar actori... tipul asta e chiar dragut.:))
http://img600.imageshack.us/img600/1999/hrl9.jpg

| IoanaSorina a răspuns:

Inna, Adda, Alexandra Stan, What's Up etc.

| HueyFreeman a răspuns:

Till Lindemann, Serj Tankian, Slim Shady (nu, nici Eminem si nici Marshall Matters).

| mODIN a răspuns:

Eu ascult Cannibal Corpse, Vital Remains, Deicide.
Si actori:Sasha Grey