| MaeRi a întrebat:

Ce credeti despre aceasta poveste :((

Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=u3Yh6iq2koc&feature=relat ed

Part 2

http://www.youtube.com/watch?v=fUCwyEVymTk&feature=relat ed

Trebuie sa va uitati la amandoua parti ca sa prindeti ideea.

Nu stiu daca e chiar posibil ca atuncea cand donezi o inima acel om sa simta ce simtea omul respectiv deunde a luat inima O_O. Dar ar fi chiar interesant.

Răspuns Câştigător
| lightmyfire a răspuns:

Buna.Imi plac enorm majoritatea filmuletelor cu astfel de persoane, si DA! ce ai postat tu e foarte interesant dar si trist.Eu am vazut un film la Tv cand unei persoane i-au fost donati o pereche de ochi si e cam aceeasi chestia ca si cu inima.E cutremurator sa stii ca o persoana traieste aceleasi emotii cu inima primita de la un alt om.Imi pare bine ca sunt alocate clipe vizionarii unui astfel de film, gandeste-te la lumea de azi si la cazurile din Romania, cand multi oameni mor si organele lor practic sunt aruncate sau arse de doctori in loc sa fie donate unor fiinte care CHIAR AU NEVOIE de ajutorul nostru.Trist dar adevarat. Sper ca ai inteles mesajul pe care am vrut sa-l transmit.O zi minunatahappy

3 răspunsuri:
| MaeRi explică:

Lightmyfire big grinap am inteles mesajul tau, si e cumva vorba despre filmul indian Lumina ochilor mei(sau ceva de genu se numea)?

| lightmyfire a răspuns:

Buna(din nou). MaeRi sa stii ca nu e vorba de filmul despre care imi spui tu, l-a dat odata pe Protv si era horror&actiune&SF&drama toate intr-unul, intr-adevar impresionant filmul.Nu mai stiu cum se numea dar promit solemn ca indata ce imi amintesc sau reusesc sa gasesc pe undeva numele iti scriu ca sa-l vizionezi.MeritahappyO zi minunata si LA MULTI ANI DE 8 MARTIE

| Dudeee a răspuns:

Este posibil sa fie adevarat.Stii cum se zice ca acum totul este posibilsad. vreau un vot si eu plss, ca sunt nouahappy>:*:*.