| laviniaB a întrebat:

Am o intrebare. Credeti ca Justin Bieber e fals? Cred ca unii dintre voi au auzit ca s-au zis multe despre el, ca e un batran de 50 de ani, ca e asa si mai departe. Uitati-va aici : http://www.youtube.com/watch?v=t0KNXr349gY&feature=relat ed. Deci ce parere aveti? sunt doar zvonuri sau e chiar adevarat?

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Cat de genial mi se pare reportajul asta. Nu stiu daca e fals sau adevarat dar daca e fals e o creatie de geniu. Daca e adevarat ceea ce ma indoiesc pentru ca nu l-am mai vedea acum pe Justin Bieber la televizor si ma rog pe unde mai apare el. Ar fi fost pe toate posturile daca chiar ar fi fost pedofil si inca unul deghizat.

5 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Mai fetita, sa.ti explic cum e treaba. Daca esti cat de cat talentat si are cine sa te sustina, ajungi faimos, toata lumea se da bine pe langa tine, presa se tine taras de tine, zapacitele sunt in limba dupa tine etc.
In acest caz, presa, pentru a.si vinde ziarele, incearca sa gaseasca cele mai oribile lucruri despre tine. Daca nu gasesc, inventeaza. Prostii pun botu, ziaru se vinde.
Acum ai inteles?

| doriiy a răspuns:

Poate e o alta persoana cu nume de justin bieber si s`a creat o confuzie.

| Cristina_5283 a răspuns:

laughing Mda interesant reportajul.dar uita-te si tu la inaltime conturul fetei etc. Nu ma intereseaza oricum nu imi place Justin Bieber.

| Adinutza_7662 a răspuns:

Zvonuri tongue stirea asta e de mult si e falsa happy e doar o parodie

| aly_9751 a răspuns:

Eu nu cred ca este adevarat pentru ce un barbat de 51 de ani nu canta asa de bine