| L3XxA a întrebat:

Ce credeti despre postul Utv?big grin

Răspuns Câştigător
| ZiZu_3938 a răspuns:

Muzica e buna, in fiecare dimineata ascult U TV... cateodata MTV dar prefer U. happy imi place postulwinking

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un post de promovare!
Pa, pa.

| andrey910 a răspuns:

Ma enerveaza faptul ca pun "U Recomanda" numai la melodii straine si unele chiar nu merita sa aiba scris "U Recomanda". Sunt multe melodii romanesti care ar merita asta... dar nu... ei pun numai la cele straine.

| Bunny a răspuns:

Mie personal nu imi place. Dau mereu aceleasi melodii si doar dupa preferintele lor nu ale ascultatorilor.Promoveaza numai ce le convine. Ce imi place, All Rock si All Urban. Dar restul programului da o melodie buna foarte rar.Prefer mai degraba Music Channel (si ei tot repeta niste melodii dar mereu vezi muzica si din anii '70, '80, '90 nu doar ce e la moda). Sper ca te'am ajutathappy.

| SMaricel a răspuns:

Este un post de muzica.imi place acest post pentru ca da muzica de gen ca rap.country,house,...

| Avril_2123 a răspuns:

Destul de ok. Dar de obicei eu ascult Mtv si KissTV big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu imi place foarte mult. O meodie foarte buna este promovata foarte rar.Kiss TV este mult mai cool!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai uita la uTv s-a bagat J-rock si si-pop imi plac le nebune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. fata de kiss tv care baga mai mult muzica dance, da