| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai importat la un rapper:vocea sau mesajul melodiei? Eu cred ca mesajul voi?

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Mesajul este cel mai important dupa parerea mea, trebuie sa exprime ceva concret, sa aiba un sens anume si sa transmita ceva. daca nu, atunci este ca o inima fara sentimente.

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Mesajul. Degeaga se apucă Puya de cântat despre mașini, droguri, sex, faimă etc. Când Eminem care cântă despre viață și sentimentele omului e cu mult superior. Doar că în cazul nostru, Eminem are și voce, și talent. Puya nu are nimic.
Baftă

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Amandouawinking

| Printzess a răspuns:

Amandouathinking

| Dyva_1008 a răspuns:

Eu cred ca amandoua...ca si daca mesajul e unul important si fain iar el nu are voce atunci nu cred ca va putea sa-l transmita asa cum ar vreawinking

| Catiii a răspuns:

Mesajul, si eu cred la fel happy.
Pentru ca nu prea multi observa vocea. Poate sa aiba o voce superba, dar mesajul sa nu exprime nimic sa zic asa.

| Oaki a răspuns:

Aman2, nu se poate una fara alta

| cyberwest a răspuns:

In primul rand mesajul apoi vocea
cred eu

| dan_1805 a răspuns:

Mesajul vocea nu conteaza daca mesajul este transmis bine

| alle182 a răspuns:

Tot mesajul dar totusi conteaza si vocea lui ca nu poti asculta ceva ce nu suna bine

| Ella_6945 a răspuns:

Amandoua,dar in mare parte mesajul.