| Cristachecami a întrebat:

Ce fel muzica ascultati?
{eu ascult asa:rep, usoara, dubstep...}
si care e melodia [le] voastre preferate
{a mea este:feli-cine te crezi / B.U.G MAFIA- sa cante trompetele feat feli... spuneti-mi si parerea voastra :*laughing))

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Kpop (coreeana)

dar melodia mea preferata in acest moment este in limba turca Jelena - Insomnia
iar pe locul 2 e Disclosure - Help Me Lose My Mind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Electro House, Hardstyle, Progressive House, Trap, Trance, Future House, Deep House, etc...

Melodia preferata:
https://www.youtube.com/watch?v=GIk6kSdeIsA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock, rap, dar uneori si muzica usoara. foarte rar.
Melodii preferate: de obicei ascult melodiile trupei GazettE. favorita este 13 Stairs.si calm envy, dar si celelalte. Solist Ruki.are o voce superba!