| m3m0 a întrebat:

Ce formatii de muzica rock va place?

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Nevastuica Rock.

| m3m0 explică (pentru XTreme00):

laughing)

| XTreme00 a răspuns (pentru m3m0):

Merita funda! Serios laughing

| m3m0 explică (pentru XTreme00):

Ok atunci...laughing

20 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Imi plac: Aerosmith, Alice in Chains, Apocalyptica, AC/DC, Anathema, Black Sabbath, Cargo( vechi), Celelalte Cuvinte, Def Leppard, Deep Purple, Dream Theater, Europe, Evanescence, Eagles, Epica, Guns n" roses, Hammerfall, Iris, Iron Maiden, Judas Priest, Korn, Kreator, Led Zeppelin, Linkin Park, Lacuna Coil, Metallica, Manowar, Magica, My dying Bride, Motorhead, Motley Crue, My Chemical Romance, Nightwish, Negura Bunget, Opeth, Pink Floyd, Paramore, Pantera, Paradise Lost, Sepultura, Slayer, Sarmelele Reci, Trooper, Testament, Van Hallen, Within Temptation. happy

| CautNume a răspuns:

Doar cateva dintre ele:Evanescence, Trooper, Nirvana, Vama

| ƒℓυχ a răspuns:

Hollywood undead
Skillet
Three Days Grace
Linkin Park
Slipknot(cateva melodii)
Disturbed

| mODIN a răspuns:

Eu ascult totul de la guns and roses la cannibal corpse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nirvana
Iron Maiden
Metallica
Dark Moor
Avantasia
Blind Guardian
Linkin Park
Ensiferum
Wintersun
Finntroll
Eternal Tears of Sorrow
Children of Bodom
Sopor Aeternus
Apocalyptica
Alternosfera
Empyrium
Disturbed
Nine Horses
KoRn
SlipKnot
System Of A Down
Epica
Sirenia
Nightwish
Evanescence
Hollywood Undead
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cine ai facut romana? Cu femeia de servici?

| MaskOfSanity a răspuns:

Vă plac*
Tu nu meriţi un răspuns, cu playlist-ul ăla.

| m3m0 explică (pentru MaskOfSanity):

Din moment ce intrebarea se intelege, nu cred ca e vreo problema, in plus playlist-ul e destul de vechi..ascult rock de o luna sau 2 (app. nu vreau sa imi povestesc viata, dar spun doar k ma aflu in Spania de destul timp, unde, in cazu in care nu stiai se vorbeste doar in spaniola, decii..iti dai si tu seama.)

| MaskOfSanity a răspuns (pentru m3m0):

Nu vreau să-mi dau seama de nimic. Ai un fel de obligaţie morală să vorbeşti şi să scrii corect în limba natală. Nu mă aştept să scrii cu diacritice, sau ceva, că ăsta-i doar un moft, dar nu te baza pe faptul că o frază "se înţelege" şi că eşti în Spania. Nu toţi pun botul. Melodii rock am în playlist.

| m3m0 explică (pentru MaskOfSanity):

Crede-ma ca fata de alti romani care traiesc aici eu sunt "intelectuala" laughing, oricum si eu am incercat si inca incerc sa vorbesc corect, dar pentru mine(si pentru ceilalti) nu e asa usor ...in fine

| Wøodenpints a răspuns (pentru m3m0):

Ce cauţi în Spania? Încă nu s-au făcut căpşunile.

| m3m0 explică (pentru Wøodenpints):

Paii...parintii mei sunt divortati si eu stau cu mama. Nu culeg capsuni :p

| MadalinaElly a răspuns:

Tokio hotel

| MeridaOcean a răspuns:

Evanescence,Linkin Park, Tokio Hotel, Skillet...

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

*Va plac
Din moment ce sunt multe, nu o sa le scriu chiar pe toate:
Miss May I
A Skylit Drive
Motionless In White
As I Lay Dying
Like Moths To Flames
Upon This Dawning
Suffokate
Chelsea Grin
Whitechapel
Suicide Silence
Avenged Sevenfold
Snow White's Poison Bite
Oceans Ate Alaska
blessthefall
Asking Alexandria
A Day To Remember
Hatebreed
Gorgoroth
Cannibal Corpse
Si as mai putea continua XD

| FadeToMetallica a răspuns:

Metallica
Slayer
Megadeth
Dimmu Borgir
Iron Maiden
Slipknot
Nirvana
AC/DC
RHCP
Sonata Arctica
Black Sabbath
Slash(nu e trupa, ci chitarist)

| JusTLiVe a răspuns:

Skillet
BonJovi
Linkin Park
AC/DC(cateva melodii)
Evanescence
Three Grace Days
Cam astea imi plac mai ales ca nu sunt un fan inrait al genului rock.