| Awesome a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati si care sunt cantaretii vostri preferati?

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock
Queen, Red Hot Chili Peppers, Linkin Park, Three Days Grace, Evanescence etc...

| Whatthehell66 a răspuns:

Black Metal, Rock, Death Core, Death Metal [...]
Trupa mea preferata este Avenged Sevenfold! happy
Si mai ascult in special Sonata Arctica si cradle of filth happy.

| MrAngelus a răspuns:

Rap/ hip hop

Cantareti preferati:
La Familia
Nane
BUG Mafia

| Awesome explică:

Eo hip-hop rap Nane Bug mafia Puya si La Familia

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wau, câti rockeri pe aici!
Eu nu sunt fan rock, ascult alt gen...
Celine Dion, Lara Fabian, Barbara Streisand, Julio Iglesias, Sarah Brightman, Il Divo, Charlotte Church, Yanni, Richard Clayderman etc

| YONTU a răspuns:

Saluthappy! Eu ascult 40% Pop, 10% Rock, 15% Dance, 15% Urban, 20% Muzica de dans!
Sunt ca un tigan si n-am ce face, tot mi-a intrat in cap "dai Funda"?

| allexx100 a răspuns:

Rock (Alternative, Post-Grunge, Hard Rock, Metalcore), Metal (Folk Metal [prefer Celtic Metal], Melodic Death Metal, Black Metal, Orchestral Metal) si ceva Pop big grin
Aaa da si sa nu uitam Jpop si Jrock

| vennom a răspuns:

Black Metal -Burzum
Death Metal-Cannibal Corpse
Death Core- Suicide Silence
Trash Metal- mnetalica, megadeth
AUDITIE PLACUTA...