| No name_4527 a întrebat:

Ce manele noi din anul acesta stiti? Si va rog frumos, fara comentarii referitoare la genul de muzica. Gusturile nu se discuta! Deci. Mersi anticipat!

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Hapai...nu stiu ce sa zac. Hancearca hun Gutza, sau ce mai e pa sistem hacum.
Fara numar, fara numaaaaar.
Sau hai potea hancerca Salam sau puradelu' da haur.

| Derye a răspuns:

Haoleu, mo, com da nu ma crede tu. Heo ti-am zas cantatori da calitate care hau talent pana si han capacul da la veceu.

| rockaholic a răspuns:

Maneaua e muzica oamenilor incultidevil

| babygyrl a răspuns:

Deci sunt mai multe nu chiar de anul asta dar faine. Nu pot sa zic ca numa manele ascult nu imi plac dar cand ma intalnesc cu colegii aproape numai manele aud.
Asa: Nicolae Guta:bem si bem
Florin Peste:iar m-am imbatat
Alex de la orastie :numele meu este bond
Nicolae guta:mi se face dor de tine
Nicolae Guata si Denisa:Si ce daca te-am pierdut?
Romeo Fantastik:Bombe blonde
Romeo Fantastik:sa moara Boc
Florin Salam si Denisa:locurile in care ne intalneam(nu e noua)
Nicolae guta:pozele cu noi
Nicoleta Guta:nu-s fetita rea
etc etc

| alandala_1391 a răspuns:

=]] dmne manelestraight face cocalari pestee cocalari.>:p
:-&

| No name_4527 explică:

V-am rugat ceva.

Fara mistouri!