Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

National Anthem by Lana Del Rey happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bubnă.
O melodie veselă pentru că am avut o viață mai mult decât frumoasă cât am avut părinții în viață, acum este multă tristețe în jurul meu.
Pa, pa.

| Robertyz a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=LYgHuRqhHJI Singura melodie in care ma regasesc in momentele mai grele :)

| CatGirl a răspuns:

Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good. Pentru o asa melodie cuvintele sunt de prisos.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.trilulilu.ro/......-mea-as-cu
Este o melodie frumoasa si o ascult mereu cu mare drag.
O zi frumoasa tuturor:)

greece12
| greece12 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3GMr5FxRLMY

Nini Rosso-Il Silenzio...

Exprima extrem de bine ordinea,aproape militara, a copilariei si intregii mele vieti, gravitatea si seriozitatea fiecarui pas din viata mea, sensibilitatea ascunsa si hotararea cu care am inteles sa las in urma umbra si sa ies la lumina, iubind.
:)

| Lauragd a răspuns:

Asaf Avidan - Different pulses, e o melodie superba care te emotioneaza pana la lacrimi(si nu exagerez); cred ca e exact ce simt in aceasta perioada a vietii :)
Hope you enjoy: https://www.youtube.com/watch?v=wHyplEnrgQQ

| kRedhead a răspuns:

Family Force 5 - Love Addict... Versurile spun tot! laughing

| MiyakoSaki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw Daca nu asta, atunci nu stiu care :)

| MarianWLF a răspuns:

Eminem - Not afraid

| RB26DETT a răspuns:

Fiecare zi are cate o alta coloana sonora pentru mine, o singura melodie nu este de ajuns, de exemplu, sunt zile in care cu drag ascult Kanye West-Stronger, sunt alte zile cand ascult Kid Rock-Bawitdaba sau alte zile cand se potriveste Wiz Khalifa- work hard, play hard

| sappy a răspuns:

Led Zeppelin-Stairway to Heaven

| ksuper31 a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi ar alege putin sau putin mai mult melodia Cheloo feat Bitza - Vicii.

| alynutza6820 a răspuns:

Vama veche- Epilog

| heddy10 a răspuns:

Timbaland - Whoever You Are (ft. Rachel Assil)

| Mădă0611 a răspuns:

Polarkreis 18 - Allein Allein. Nu e genul meu preferat, dar imi place sa stau singura. "A prisoner behind the walls" e exact cum vad oamenii, prizonieri in propriul corp.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Rammstein- Los. Versurile si ritmul melodiei ma cam definesc big grin.

| SabbyNightShadow a răspuns:

Bring Me The Horizon - Can you feel my heart...

| Merry3ux a răspuns:

Yiruma-Rivers flows in you :X Pur si simplu o ador!

| pinguinuVerde a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3XhWykjnPwI

" muzica e drogu' pe care-aș da ultimu' ban. "

| SuneteDeChitara a răspuns:

Haarp Cord-Primavara.

| Xfactor_2745 a răspuns:

Avenged sevenfold - Second heartbeat, atat am de spus happy

| missmarvel a răspuns:

AcDc - highway to hell