Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Eu cred ca [Enya-Caribbean blue].Ca si melodia duc o viata linistita.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.trilulilu.ro/......-mea-as-cu
Este o melodie frumoasa si o ascult mereu cu mare drag.
O zi frumoasa tuturor:)

| Mădă0611 a răspuns:

Polarkreis 18 - Allein Allein. Nu e genul meu preferat, dar imi place sa stau singura. "A prisoner behind the walls" e exact cum vad oamenii, prizonieri in propriul corp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta intrebare!
Cred ca...
http://www.youtube.com/watch?v=loWXMtjUZWM&feature=kp
asta? :-?

| Antimanele104 a răspuns:

Novadriver-Blackout.Sunt o persoana singura, cu multe hobby-uri ciudatele, unele chiar lugubre, asa ca este perfecta pentru starea mea de spirit.

| Robertyz a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=LYgHuRqhHJI Singura melodie in care ma regasesc in momentele mai grele :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii- mi se rupe

| SLS a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=oXZ5j3k82HY&feature=kp
Eu sunt incep incet, apoi sunt cam pe fuga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=JQIa5r8sJjE&feature=kp

Eu zic ca s-ar potrivi pentru mine, descriind faptul ca nu renunt niciodata :P

| CosminC86 a răspuns:

Marilyn Manson - Sweet dreams

| CatGirl a răspuns:

Michael Jackson & Justin Timberlake - Love Never Felt So Good. Pentru o asa melodie cuvintele sunt de prisos.

| SabinaQueen a răspuns:

Cred ca Elena Mamma Mia, e o melodie care nu pot s-o scot din cap si totusi im place foarte mult, dar imi place si Smile si Pavel Bartos- Cu fuioru. E o melodie hazlie.

| LTAA a răspuns:

Mr. Juve - Nebunia lui Juvel.

| JohnnyWylde a răspuns:

Avenged Sevenfold - Unbound

| DemonvsAngel a răspuns:

As alege Spin -Nimeni pe drum

| Dannyofficial a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Da da. tine-o tot asalaughing)

| nic3rr a răspuns:

Mcferrin - be happy

| Happyjump a răspuns:

Acasa

| YoaSmile a răspuns:

Cred că probabil ar fi ceva mai rock. Duc o viaţă crazy deci... Aş spune că
''In the end - Bvb'' s-ar potrivi