Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Ce melodie s-ar potrivi cel mai bine vietii tale drept coloana sonora?

262 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Family Force 5 - Love Addict... Versurile spun tot! laughing

| tuberculoza a răspuns:

Cheloo-suma defectelor
parazitii-unul pentru toti

| al3xander a răspuns:

Motorhead - Line in the sand http://www.youtube.com/watch?v=QrdEigZ7Umc

| lullaby23 a răspuns:

Sting - Fragile
The Fray-Love don't die.

greece12
| greece12 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3GMr5FxRLMY

Nini Rosso-Il Silenzio...

Exprima extrem de bine ordinea,aproape militara, a copilariei si intregii mele vieti, gravitatea si seriozitatea fiecarui pas din viata mea, sensibilitatea ascunsa si hotararea cu care am inteles sa las in urma umbra si sa ies la lumina, iubind.
:)

| unknownpink008 a răspuns:

Nirvana- Smells like a teen spirit

| GreenBubble a răspuns:

thinking
Avicii-Wake me up thinking

| MiyakoSaki a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CtwJvgPJ9xw Daca nu asta, atunci nu stiu care :)

| SmoKez a răspuns:

Sunt multe melodii, insa doar genul conteaza.

| jamal000 a răspuns:

Richard Clayderman Balade pour Adeline

| miru2000 a răspuns:

Happy

| beyondbirthday a răspuns:

Queen - Bohemian Rhapsody, deoarece arata cat de repede viata poata lua o alta intorsatura decat cea asteptatahappy

| Martina5 a răspuns:

Jorge Blanco-Voy por ti

| CM a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=CmwRQqJsegw, nu o fi cea mai cunoscuta melodie, insa din punctul meu de vedere este una care isi merita locul de coloana sonora a vietii mele.

| AnotherOne02 a răspuns:

Crawling-Linkin Park
Numb-Linkin Park

| Marily1997 a răspuns:

Justin Bieber-One Time sau Lana Del Rey-Summertimes Sadness.

| Stefania_Morosan_1993 a răspuns:

Bug mafia hai cu mine

| Marily1997 a răspuns:

Lana Del Rey-Summertimes Sadness sau
Ke$ha-Tik Tok.big grin

| ceaiuldetei a răspuns:

Clint Mansell - First Snow. A fost pe coloana sonoră a filmului The Fountain. Frumoasă piesă. Cât despre film, merită.

http://www.youtube.com/watch?v=IYfdY4Sl-EQ -

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ae6XRoLerxw&feature=kp
Imi place mult melodiia asta

| AnaMalina22 a răspuns:

Passanger-Let her go
O pieasa linistita, cum ar trebui sa fie orice viata.