| blackangel95 a întrebat:

Ce melodie sa pun ca sunet de apel? eu am guess who ft mitza - decat sa minti dar m-am plictisit de ea... vreau cat mai multe raspunsuri dau fundoilove struck

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Depinde ce gen de muzica preferi. poate iti place snop dogg, si-atunci iti recomand melodia: ''sweat''. Ce zici de adele'' One and only'', ''Someone like you''(pe.s.: are clip nou!), ori Sean paul feat. alexis jordan "got 2 luv U", Ela rose ''lovely words'' sau 3SE: "te voi pierde''. Sunt mult mai multe mel care merita ascultate oricand. Fundita?

| blackangel95 explică (pentru goldheart):

Ms mult pentru raspuns:*

1 răspuns: