| Aigan a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult de la Justin Bieber? De ce? Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Enie menie si bineinteles melodia care l-a lansat: babywinking. oricum el are melodii superbe.:X

10 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Pai ce sa zic...nu sunt o fana disperata dupa el. dar el este dragut, desi cred ca incepe sa-si dea cam multa importanta de la un timp.

Toate melodiile lui imi plac(aproximativ, nu chiar toate).

| IepurashRocker a răspuns:

Love me; One Time; Favorite Girl (acoustic version ); Baby.
Love me & Baby pentru cã au ritm si ìs dansante. love struck
One Time - E de dragoste, e melodia cu care s-a lansat. happy
Favorite Girl (acoustic version) - E de dragoste, adorm super bine pe ea. love struck

| RloveR a răspuns:

Toate imi plac! Sunt innebunita dupa vocea lui!
Dar.in acest moment, cel mai mult mi se potriveste melodia "Common Denominator" :X

| dhgrufgyrjk a răspuns:

Mie imi plac toate... dar cel imi mult imi place cea mai noua melodia a sa Omaha Mall...

| Millyemy a răspuns:

Pai ce sa spun nu sunt fana dar mie imi place beby beby.

| Hallen a răspuns:

Love me:X
U smilelove struck
Never say neverlove struck
Toate love struck

| Alexandra_2209 a răspuns:

Mie imi pl toate mel lui, dar cea mai noua a lui este Somebody to love si melodia este foarte ritmata si draguta:-X si videoclipul e marfa:http://www.youtube.com/watch?v=SOI4OF7iIr4

| andrutza_5118 a răspuns:

Love me si never say never! in rest toateee sunt suuuper si mai ales noua melodie somebady o love! Si videoclipul...No coment(marfa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun... el oricum scoate melodii frumoase. mie ennie meesnie dar nu sunt un fan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate toate sunt minunate