| JustinBieber_4411 a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult de la justin bieber?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

"I'm a gay, gay, gay, oooh"

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

@Jelli
Sa inteleg ca tu esti responsabila pentru valul meu de funde de acum cateva zile? straight face

| FucktheSystem a răspuns:

E o problemă, nu ne place nici una.

Răspuns utilizator avertizat
| Byaa99 a răspuns:

Este melodia de la inmormantarea lui! mu ha ha ha ha devil

| AdamBlack a răspuns:

Aia in care moare el si mor si toti fanii retar*ati!

| JustinBieber_4411 explică:

Da sunt fan jb i-am dat funda din greseala scuzatimasad

| anamarya2 a răspuns:

Absolut toateeeeeeeeeeeeeeee!
baby,never say never,rich girl,latin giel,kiss & tell,pick me,favorite girl,u smile,stuck in the moment,overboard,that should be me,somebody to love,enie meenie,one time,love me,omaha mall,pray,ride, Born to be somebody, next 2 you, down to earth.etc.(pot sa continuihappy

| anamarya2 a răspuns:

Hey tu JustinBieber esti fan jb?
daca da atunci de ce i-ai dat funda lu 7h30?
daca nu esti P******sau P****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aia straight face Justin Bieber straight face cum să îți placă la el ceva straight face? La el, există doar lucruri negative de zis straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai dat funda tu. L-am votat eu de pe mai multe conturi să ia funda, deoarece asta se ia automat după 5 zile dacă are cele mai multe voturi de inteligent și folositor.

| Kesha_8753 a răspuns:

Never said never love struck!