| Num3Ascuns a întrebat:

Ce melodii amuzante stiti?

13 răspunsuri:
| d33a a răspuns:

Taxi - E criza

e foarte tare melodia
mie imi place mult cand zice:

"e criza dar tu esti la fel de relaxata ca o morsa pe banchiza" laughing

sau Taxi - Pacat ca nu esti normala happy

| AnemonaP a răspuns:

Imnul Cacarii

| Meryem027 a răspuns:

Romeo fantastik - fu la la, Hit-ul anului spray de spray. laughing) Pe astea fac eu caterinca big grin

| EveTorres a răspuns:

Una si e super daca stii engleza http://www.youtube.com/watch?v=lqAQfKIJ0Tg

| lolam a răspuns:

Varza-urla foamea in noi
varza-mi-e dor de sughitul tau laughing

| Eunyce a răspuns:

Buna.

O piesa foarte amuzanta ar fi Florin Chilian -Iubi

http://www.youtube.com/watch?v=_fbRZ_B58I0

Tot Florin Chilian-chiar daca.nu este neaparat amuzanta, dar are sensurile ei ascunse

http://www.youtube.com/watch?v=YlG0G5YgnfA&feature=related

Cu drag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma prapadesc de ras cand il ascul pe Jeffree Star (parca asa se scrie. Vezi ca e un baiat deghizat in fata => e GAY)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D33a are dreptate, taxi-e criza e o melodie amuzanta tare, stii, poti face si o coregrafie pe ea. Uita-te la dansul disco al lui jean si al sandrei de la dansez pentru tine.

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Sare mucu

| AAlleexxx a răspuns:

Radio Globo- Il Pulcino pio
laughing

| PunisheR01 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hpoDgD8sS18 asta e cea mai tare JUR =)))

| MiluQ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Kz9QLy8YMD0
nu mai necesita nici o descriere :))