| Ruxandra100 a întrebat:

Ce melodii coreene ştiţi? Nu prea mai ştiu ce să ascult ^^ Dau fundă xD!

5 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

Eu in schimb stiu opening-uri din anime-uri laughing Imi plac, asa ca uite numele : Naruto opening 2, Fullmetal alchemist brotherhood opening 4, Tokyo ghoul opening, Kimi ni todoke opening, Death note opening, Fullmetal alchemist brotherhood opening 1. Cam atatea stiu, daca mai vad cateva melodii tari sau cum ai vrut tu melodii coreene, o sa iti mai trimit un raspuns laughing.